• 1

  Taki projekt na AGH
 • 100

  Uczestników
 • 8

  Godzin

INFORMACJE ORGANIZACYJE

Cena biletu to 59 zł, w ramach których zakwalifikowany uprzednio uczestnik otrzymuje wejście na niepowtarzalną, całodniową konferencję TEDx, catering oraz zaproszenie na after party. Podczas wydarzenia przewidziano 12 prelekcji "Ted Talks", 4 występy artystyczne oraz wystawę sztuki.

Zapisy do 4. marca

Nie decyduje kolejność zgłoszeń! Ogólna idea doboru uczestników wyjaśniona jest w wytycznych licencji Organizatora TEDx.

Ogłoszenie zakwalifikowanych

oraz listy rezerwowej nastąpi do 11.03.2018.

Opłacenie biletu

Czas na opłacenie biletu to 48h od otrzymania potwierdzenia.

Wydarzenie

rozpocznie się w niedzielę 25 marca 2018 o godzinie 10:00 w Klubie Studio. Szczegółowa agenda zostanie rozesłana do uczestników.

 • Wszyscy
 • Prelegenci
 • Artyści

DLACZEGO MUSZĘ APLIKOWAĆ O BILET?

Proces, w którym przydzielamy bilety, jest źródłem wielu pytań, próśb, ale również wyzwań zarówno dla gości, jak również dla całego zespołu. Ten dział służy wyjaśnieniu, dlaczego przykładamy szczególną uwagę do procesu wyboru uczestników TEDxAGHUniversity oraz daje wskazówki tym, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na otrzymanie biletu. Ubolewamy nad faktem, że nie każdy chętny może uczestniczyć wydarzeniu. W idealnym świecie mielibyśmy możliwość goszczenia Was wszystkich, ale ponieważ jest to nasze pierwsze wydarzenie, licencja TEDx ogranicza nas do 100 miejsc.

Ogólna idea doboru uczestników wyjaśniona jest w wytycznych Organizatora TEDx. Ponieważ nie możemy rozdawać biletów każdemu, przydzielamy bilety zgodnie z pewnymi zasadami i na podstawie informacji podanych we wniosku. Przed wypełnieniem formularza przeczytaj instrukcje.

Nasze FAQ

Partnerzy

Spędź ciekawie ten dzień z nami!

Zdobądź bilet!